X
Zdobądź pewne komepetencje w niepewnych czasach
30 szkoleń tematycznych online.
Nawet 5 szkoleń w cenie 1!
87,6% zadowolonych klientów
Kup >>
300 od 59

Dlaczego organizacje nie wykorzystują potencjału automatyzacji

PREMIUM

(Nr 157, marzec 2016)

Jakub Hajkuś PL  · 2 min

Dlaczego organizacje nie wykorzystują potencjału automatyzacji

Polskie przedsiębiorstwa produkcyjne coraz chętniej decydują się na automatyzację i informatyzację swojej działalności. To główny wniosek wynikający z badania W jakie technologie inwestują firmy produkcyjne w Polsce? przeprowadzonego przez firmę ASTOR w trzecim kwartale 2015 roku wśród 100 przedstawicieli polskich firm produkcyjnych. Badanie wykazało jednocześnie, że gromadzenie i przetwarzanie danych produkcyjnych w polskich przedsiębiorstwach nadal odbywa się również ręcznie. W ten sposób są monitorowane najczęściej m.in. przestoje produkcyjne, czasy przezbrojeń, a także opracowywane raporty.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Cieszymy się, że interesują cię treści dostarczane przez „Harvard Business Review Polska”. Każdego dnia dajemy ci sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Nie chcesz przegapić żadnej praktycznej wskazówki? Zapisz się na nasz newsletter! Sprawdź hbrp.pl/newsletter.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Cieszymy się, że jako zalogowany użytkownik sięgasz po praktyczne treści dostarczane przez „Harvard Business Review Polska”. Każdego dnia staramy się wyposażać cię w sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Zostań prenumeratorem HBRP i ciesz się wiedzą bez ograniczeń. Sprawdź na hbrp.pl/prenumerata.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Jako prenumerator „Harvard Business Review Polska” wiesz, że każdego dnia wyposażamy cię w sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Nie chcesz przegapić żadnej praktycznej wskazówki? Zapisz się na nasz newsletter! Więcej na hbrp.pl/newsletter.

Zostało 97% artykułu.

Materiał dostępny tylko dla prenumeratorów

Nie masz prenumeraty? Dołącz do grona prenumeratorów i korzystaj bez ograniczeń!
Jesteś prenumeratorem?

Powiązane artykuły


Bądź na bieżąco


Najpopularniejsze tematy