X
Następny artykuł dla Ciebie
Wyświetl >>

Skoro organizacje zatrudniające dociekliwych pracowników są bardziej innowacyjne, to nasuwa się pytanie, w jakim stopniu firmy są otwarte na ciekawość. Badanie przeprowadzone wśród 23 tysięcy Amerykanów pokazuje istotną rozbieżność między doświadczeniami pracowników wysokiego i niższego szczebla.

Deficyt ciekawości

PRZECZYTAJ TAKŻE: Rosnące znaczenie umiejętności pozyskiwania wiedzy o klientach »

Co należy wiedzieć, myśląc o założeniu własnej firmy? 

Thomas Eisenmann , Rob Howe

Czy założyciele firm muszą być omnibusami w dziedzinie zarządzania?

Dziękujemy, że jesteś z nami! Cieszymy się, że interesują cię treści dostarczane przez „Harvard Business Review Polska”. Każdego dnia dajemy ci sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Nie chcesz przegapić żadnej praktycznej wskazówki? Zapisz się na nasz newsletter! Sprawdź hbrp.pl/newsletter.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Cieszymy się, że jako zalogowany użytkownik sięgasz po praktyczne treści dostarczane przez „Harvard Business Review Polska”. Każdego dnia staramy się wyposażać cię w sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Zostań prenumeratorem HBRP i ciesz się wiedzą bez ograniczeń. Sprawdź na hbrp.pl/prenumerata.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Jako prenumerator „Harvard Business Review Polska” wiesz, że każdego dnia wyposażamy cię w sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Nie chcesz przegapić żadnej praktycznej wskazówki? Zapisz się na nasz newsletter! Więcej na hbrp.pl/newsletter.

Powiązane artykuły


Bądź na bieżąco


Najpopularniejsze tematy