X
Następny artykuł dla Ciebie
Wyświetl >>

Andrzej Kryński, dyrektor pionu innowacji w firmie Universal Confectionery (UC), patrzył przez okienko rejsowego embraera 170 Polskich Linii Lotniczych LOT na zbliżające się przedmieścia Tallinna, dokąd leciał na spotkanie z regionalnymi szefami marketingu firmy. W stolicy Estonii miało się odbyć oficjalne ogłoszenie przejęcia tamtejszego producenta słodyczy z segmentu premium. Andrzej Kryński wraz Peterem Pokornym, członkiem zarządu UC odpowiedzialnym za marketing przedsiębiorstwa, postanowili wykorzystać obowiązkową obecność wielu kluczowych pracowników na tej uroczystości, by zwołać spotkanie zespołu decydującego o wprowadzaniu nowych produktów na rynek – regionalnych szefów marketingu i rozwoju produktów.

– Szanowni państwo, dziękujemy za lot. Za dwadzieścia minut wylądujemy na lotnisku w Tallinnie. Proszę zapiąć pasy i przygotować się do lądowania – głos stewardesy wyrwał Andrzeja Kryńskiego z zamyślenia. Posłusznie zapiął pasy i wyjrzał przez okno. Widać już było przedmieścia stolicy Estonii...

Dziękujemy, że jesteś z nami! Cieszymy się, że interesują cię treści dostarczane przez „Harvard Business Review Polska”. Każdego dnia dajemy ci sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Nie chcesz przegapić żadnej praktycznej wskazówki? Zapisz się na nasz newsletter! Sprawdź hbrp.pl/newsletter.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Cieszymy się, że jako zalogowany użytkownik sięgasz po praktyczne treści dostarczane przez „Harvard Business Review Polska”. Każdego dnia staramy się wyposażać cię w sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Zostań prenumeratorem HBRP i ciesz się wiedzą bez ograniczeń. Sprawdź na hbrp.pl/prenumerata.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Jako prenumerator „Harvard Business Review Polska” wiesz, że każdego dnia wyposażamy cię w sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Nie chcesz przegapić żadnej praktycznej wskazówki? Zapisz się na nasz newsletter! Więcej na hbrp.pl/newsletter.

Zostało 98% artykułu.

Materiał dostępny tylko dla prenumeratorów

Nie masz prenumeraty? Dołącz do grona prenumeratorów i korzystaj bez ograniczeń!
Jesteś prenumeratorem?

Powiązane artykuły


Bądź na bieżąco

Odblokuj wszystko!

Trzy tytuły – trzy perspektywy HBRP.pl, ICAN.pl, MITSMR.pl
31 szkoleń z certyfikatem online ICAN Business Advisor
Webinaria kryzysowe Wideo i LIVE

Najpopularniejsze tematy