X
Następny artykuł dla Ciebie
Wyświetl >>

Co zawiera przybornik innowatora firmy Adobe

PREMIUM

(Nr 149-150, lipiec - sierpień 2015)

David Burkus  · 3 min

Co zawiera przybornik innowatora firmy Adobe

Niedawno firma Adobe Systems uruchomiła program Adobe Kickbox, który ma pobudzić innowacyjność pracowników. Kickbox to małe, czerwone pudełko z tektury, które mieści wszystko, czego potrzebuje pracownik, by wpaść na pomysł, nadać mu postać prototypu i poddać go testom. Według firmy Adobe, Kickbox „służy zwiększeniu efektywności innowatorów, przyspieszeniu procesu tworzenia innowacji i wymiernej poprawie efektów innowacyjności”.

Na wierzchu pudełka widnieje pomysłowy piktogram alarmu pożarowego z napisem: „Pociągnąć w razie pojawienia się pomysłu”. Po złamaniu pieczęci i otwarciu pudełka znajdziemy w nim: karty instruktażowe, długopis, dwa zestawy kartek Post‑it, dwa notatniki, bon na zakupy w sieci Starbucks, tabliczkę czekolady i (co najważniejsze) przedpłaconą kartę kredytową o wartości tysiąca dolarów. Pracownik może posłużyć się kartą zgodnie ze swoimi zamiarami lub potrzebami, bez konieczności uzasadniania jej użycia ani ewidencjonowania wydatków.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Cieszymy się, że interesują cię treści dostarczane przez „Harvard Business Review Polska”. Każdego dnia dajemy ci sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Nie chcesz przegapić żadnej praktycznej wskazówki? Zapisz się na nasz newsletter! Sprawdź hbrp.pl/newsletter.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Cieszymy się, że jako zalogowany użytkownik sięgasz po praktyczne treści dostarczane przez „Harvard Business Review Polska”. Każdego dnia staramy się wyposażać cię w sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Zostań prenumeratorem HBRP i ciesz się wiedzą bez ograniczeń. Sprawdź na hbrp.pl/prenumerata.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Jako prenumerator „Harvard Business Review Polska” wiesz, że każdego dnia wyposażamy cię w sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Nie chcesz przegapić żadnej praktycznej wskazówki? Zapisz się na nasz newsletter! Więcej na hbrp.pl/newsletter.

Zostało 98% artykułu.

Materiał dostępny tylko dla prenumeratorów

Nie masz prenumeraty? Dołącz do grona prenumeratorów i korzystaj bez ograniczeń!
Jesteś prenumeratorem?

Powiązane artykuły


Bądź na bieżąco

Odblokuj wszystko!

Trzy tytuły – trzy perspektywy HBRP.pl, ICAN.pl, MITSMR.pl
31 szkoleń z certyfikatem online ICAN Business Advisor
Webinaria kryzysowe Wideo i LIVE

Najpopularniejsze tematy