X
Następny artykuł dla Ciebie

Chociaż zdajemy sobie sprawę, że przywódcy firm są naprawdę zajęci, zaskakująco mało wiemy na temat ich codziennej aktywności. Aby zlikwidować tę lukę, w 2006 roku profesorowie Michael Porter i Nitin Nohria z Harvard Business School poprosili uczestników uczelnianego programu New CEO Workshop, aby przez 13 tygodni rejestrowali, jak spędzają czas przez 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu.

...

PRZECZYTAJ TAKŻE: Jak nie dać się zaskoczyć? »

2 listy, na które powinieneś spojrzeć każdego ranka 

Peter Bregman

Umiejętność powiedzenia „nie" nigdy wcześniej nie była tak ważna jak dziś.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Cieszymy się, że interesują cię treści dostarczane przez „Harvard Business Review Polska”. Każdego dnia dajemy ci sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Nie chcesz przegapić żadnej praktycznej wskazówki? Zapisz się na nasz newsletter! Sprawdź hbrp.pl/newsletter.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Cieszymy się, że jako zalogowany użytkownik sięgasz po praktyczne treści dostarczane przez „Harvard Business Review Polska”. Każdego dnia staramy się wyposażać cię w sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Zostań prenumeratorem HBRP i ciesz się wiedzą bez ograniczeń. Sprawdź na hbrp.pl/prenumerata.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Jako prenumerator „Harvard Business Review Polska” wiesz, że każdego dnia wyposażamy cię w sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Nie chcesz przegapić żadnej praktycznej wskazówki? Zapisz się na nasz newsletter! Więcej na hbrp.pl/newsletter.

Materiał dostępny tylko dla prenumeratorów

Nie masz prenumeraty? Dołącz do grona prenumeratorów i korzystaj bez ograniczeń!
Jesteś prenumeratorem?

Powiązane artykuły


Bądź na bieżąco


Najpopularniejsze tematy