X
Następny artykuł dla Ciebie

Doświadczenia wielu branż pokazują, że lojalność klienta trwa dopóty, dopóki nie znajdzie on lepszej lub tańszej oferty. Ta bolesna prawda nabiera znaczenia w dobie mediów społecznościowych i e‑commerce, gdzie w ciągu kilku minut można zweryfikować faktyczną wartość oferty i porównać ją z konkurencyjnymi propozycjami. Niektóre firmy z lojalności uczyniły sztukę, dzięki której, jak wskazują badania Bain & Company, rosną w tempie niemal trzykrotnie szybszym niż inne biznesy. Uczestnicy debaty redakcyjnej HBRP, której gościem był twórca wskaźnika NPS Fred Reichheld, rozmawiają o tym, jak polskie przedsiębiorstwa radzą sobie z budowaniem lojalności klientów. 

Dziękujemy, że jesteś z nami! Cieszymy się, że interesują cię treści dostarczane przez „Harvard Business Review Polska”. Każdego dnia dajemy ci sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Nie chcesz przegapić żadnej praktycznej wskazówki? Zapisz się na nasz newsletter! Sprawdź hbrp.pl/newsletter.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Cieszymy się, że jako zalogowany użytkownik sięgasz po praktyczne treści dostarczane przez „Harvard Business Review Polska”. Każdego dnia staramy się wyposażać cię w sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Zostań prenumeratorem HBRP i ciesz się wiedzą bez ograniczeń. Sprawdź na hbrp.pl/prenumerata.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Jako prenumerator „Harvard Business Review Polska” wiesz, że każdego dnia wyposażamy cię w sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Nie chcesz przegapić żadnej praktycznej wskazówki? Zapisz się na nasz newsletter! Więcej na hbrp.pl/newsletter.

Materiał dostępny tylko dla prenumeratorów

Nie masz prenumeraty? Dołącz do grona prenumeratorów i korzystaj bez ograniczeń!
Jesteś prenumeratorem?

Powiązane artykuły


Bądź na bieżąco


Najpopularniejsze tematy