X
Następny artykuł dla Ciebie

O inteligencji emocjonalnej napisano już tak wiele, że menedżerowie firm powinni radzić sobie całkiem nieźle z problemami z tej dziedziny. Wyniki badania wskazują jednak na coś wręcz przeciwnego. Przez ostatnie 5 lat autorzy oszacowali inteligencję emocjonalną ponad 100 tysięcy osób: członków zarządów (w tym 1000 prezesów firm), menedżerów i szeregowych pracowników firm z różnych branż na całym świecie. Wyniki dokonanych pomiarów posłużyły do wyznaczenia skumulowanego wskaźnika inteligencji emocjonalnej respondenta w 100‑punktowej skali.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Cieszymy się, że interesują cię treści dostarczane przez „Harvard Business Review Polska”. Każdego dnia dajemy ci sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Nie chcesz przegapić żadnej praktycznej wskazówki? Zapisz się na nasz newsletter! Sprawdź hbrp.pl/newsletter.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Cieszymy się, że jako zalogowany użytkownik sięgasz po praktyczne treści dostarczane przez „Harvard Business Review Polska”. Każdego dnia staramy się wyposażać cię w sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Zostań prenumeratorem HBRP i ciesz się wiedzą bez ograniczeń. Sprawdź na hbrp.pl/prenumerata.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Jako prenumerator „Harvard Business Review Polska” wiesz, że każdego dnia wyposażamy cię w sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Nie chcesz przegapić żadnej praktycznej wskazówki? Zapisz się na nasz newsletter! Więcej na hbrp.pl/newsletter.

Materiał dostępny tylko dla prenumeratorów

Nie masz prenumeraty? Dołącz do grona prenumeratorów i korzystaj bez ograniczeń!
Jesteś prenumeratorem?

Powiązane artykuły


Bądź na bieżąco


Najpopularniejsze tematy